Aqua Fitness

Treneres: Jūlija Ramazanova, Alla Fomenko, Tatjana Gaidele

Vidējas un augstas intensitātes grupu nodarbība Lielā peldbaseina dziļajā galā izmantojot speciālas virs ūdens noturošas jostas. (dziļums 1.3-2.4m).

Aktīva ūdens aerobikas nodarbība mūzikas pavadījumā ar mērķi sadedzināt liekos kilogramus, vairot enerģiju, attīstīt izturību un lokanību. Nodarbībā tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas, trenēts viss ķermenis. Ūdens cirkulācija masē ķermeni un ādu, mazinot celulītu. Nodarbības  vērstas uz aerobo un spēka izturību, stimulē sirds asinsvadu sistēmu, elpošanas sistēmu un uzlabo stāju. Ūdens balsta ķermeni un rada pretestību, kā rezultātā novērš traumu risku, saudzējot locītavas un trenējot muskuļus.

Nodarbības ilgums – 45 minūtes.

Aerobika ūdenī – saudzīgāka fiziskā aktivitāte

Nodarbība ar vingrinājumiem piemērota aktīviem cilvēkiem visos vecumos. Ūdens aerobika ir lielisks veids, kā zaudēt lieko svaru ar mazāku piepūli. Lai arī ūdens rada dabīgu pretestību, vingrinājumus veikt ir vieglāk nekā zālē, jo ūdens noņem lieko slodzi. Ūdens sniedz ķermenim lielāku atbalstu, mazinot spiedienu uz locītavām, pazeminot risku gūt muskuļu un locītavu traumas. Pateicoties ūdens īpašībām paplašinās kustību diapazons, tādējādi vingrinājumu loks ir plašāks nekā uz zemes. Vienas nodarbības laikā, ir iespējams sadedzināt līdz pat 200 kalorijām.

Aerobika ūdenī uzlabo mentālo veselību

Fiziskā aktivitāte papildināta ar ūdens nomierinošajām īpašībām, rada endorfīnu, dopamīna, un serotonīna izdalīšanos, nodarbības laikā uzlabojas garastāvoklis un samazinās stresa hormonu līmenis. Brazīlijas zinātnieku veikts pētījums, liecina, ka 12 nedēļu laikā, regulāri apmeklējot nodarbības, dalībnieku depresijas līmenis samazinās par 53% un trauksmes līmenis par 48%. Koncentrēšanās uz elpošanu un atkārtotām kustībām nodrošina īslaicīgu atslēgšanos no negatīvām domām un ļauj izbaudīt mirkli. Būtiski apzināties, ka pirmajās reizēs vingrinājumu izpilde var šķist sarežģīta, taču regulāri apmeklējot nodarbības viss izdosies.

Pieraksts – 67387710 

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

    Sestdiena

    Svētdiena