Aerobika ūdenī grūtniecēm

Lielajā peldbaseinā, Mazajā peldbaseinā

trenere Adelīna Priedniece

Zemas intensitātes grupu nodarbība ūdenī. Īpaši izstrādāts vingrinājumu kopums, kas palīdz sagatavoties dzemdībām, attīsta pareizu elpošanu, stiprina gūžu muskulatūru, uzlabo fizisko formu un nostiprina vēdera muskuļu korsetilatūru.
nodarbības notiek Lielajā peldbaseinā 1,3 m dziļumā, kur ūdens temperatūra ir +27°C vai Mazajā peldbaseinā 1-1,4 m dziļumā, ūdens temperatūra ir +30–+31°C.

Pirms nodarbību apmeklēšanas ieteicams konsultēties ar ārstu.

Mazajā peldbaseinā | BEZ MAKSAS

sertificēta “ProMed sporta medicīna” fizioterapeite Liene Dauberga

Zemas intensitātes slodzes nodarbības topošajām māmiņām Mazajā peldbaseinā 1-1,4 m dziļumā, kur ūdens temperatūra ir +30–+31°C. Īpaši izstrādāts vingrinājumu kopums, kas palīdz sagatavoties dzemdībām, attīsta pareizu elpošanu, stiprina gūžu muskulatūru, uzlabo fizisko formu un nostiprina vēdera muskuļu korsetilatūru. Iekļauti elpošanas, stiepšanās, relaksācijas un muskuļu stiprināšanas vingrinājumi, īpašu uzmanību pievēršot iegurņa un muguras lejasdaļas stabilitātei un mobilitātei.

Nodarbība piemērota grūtniecēm no 12. grūtniecības nedēļas ar uzraugošā ārsta atļauju.

Nodarbības vada sertificēta “ProMed sporta medicīna” fizioterapeite Liene Dauberga.

Dalības noteikumi nodarbībās klātienē – personām ar COVID-19 vakcinācijas  vai pārslimošanas sertifikātu, pie ieejas Rimi Olimpiskajā centrā uzrādot attiecīgo Covid 19 digitālā sertifikāta QR kodu un personu apliecinošs dokumentu (pase vai ID karte)

Papildu informācija – 67387710 

Nodarbības tiek īstenotas Rīgas domes Labklājības departamenta Eiropas Sociālā fonda projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros.

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena