Trešdiena

Peldētapmācība 6 mēn.-1 gads Peldētapmācība 6 mēn.-1 gads
-
ar vecākiem
11.30-12.10
Adrija Emolīte
Vietu nav

baseins

Vingrošana ūdenī Vingrošana ūdenī
-
seklais gals
12.15-13.00
Jūlija Ramazanova
Pieteikšanās: 67387710

Peldētapmācība 6 mēn.-1 gads Peldētapmācība 6 mēn.-1 gads
-
ar vecākiem
12.15-12.55
Adrija Emolīte

Fitness bokss
-
12.30-13.30
Roberts Fišers
LNK Boxing
Pieteikšanās: 67387710

Joga Joga
-
15.00–15.45
Jeļena Korzāne
Pieteikšanās: 67387710
bezmaksas

baseins

Peldētapmācība 2-3 gadi Peldētapmācība 2-3 gadi
-
ar vecākiem
15.15-15.55
Adrija Emolīte
Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
iesācēji MB
16.00-16.40
Mārtiņš Gūža
Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
16.00-16.45
Alla Fomenko

baseins

Peldētapmācība 12-13 Peldētapmācība 12-13
-
ar prasmēm
16.00-16.45
Oļegs Osipovs

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar vecākiem
16.00-16.40
Ivans Kuzņecovs

baseins

Joga Joga
-
16.00–16.45
Jeļena Korzāne
Pieteikšanās: 67387710
bezmaksas

baseins

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar vecākiem
16.45-17.25
Olga Abduļina
Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm MB
16.45-17.25
Jūlija Ramazanova

baseins

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
iesācēji
16.45-17.30
Mārtiņš Gūža

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
ar prasmēm
16.45-17.30
Adrija Emolīte

Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
ar prasmēm
16.45-17.30
Ludmila Smolova

Peldētapmācība 12-13 Peldētapmācība 12-13
-
ar prasmēm
16.45-17.30
Artjoms Šimanausks

Peldētapmācība 14+ Peldētapmācība 14+
-
iesācēji
16.45-17.30
Alla Fomenko

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
ar prasmēm LB
16.45-17.30
Jūlija Fadejeva

baseins

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar vecākiem
17.30-18.10
Adrija Emolīte

Vietu nav

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
iesācēji MB
17.30-18.10
Mārtiņš Gūža

Vietu nav

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
17.30-18.15
Jūlija Ramazanova

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
17.30-18.15
Olga Abduļina

baseins

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
iesācēji
17.30-18.15
Artjoms Šimanausks

baseins

Peldētapmācība 14+ Peldētapmācība 14+
-
ar prasmēm
17.30-18.15
Oļegs Osipovs
Vietu nav

baseins

Funkcionālais treniņš Funkcionālais treniņš
-
Vingruma zālē
17.30-18.30
Viktorija Semeņuka
Pieteikšanās: 67387710

AQUA Fitness AQUA Fitness
-
Dziļais gals
18.15-19.00
Jūlija Ramazanova
Pieteikšanās: 67387710

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar prasmēm
18.15-18.55
Adrija Emolīte

Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm MB
18.15-18.55
Artjoms Šimanausks

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
ar prasmēm
18.15-19.00
Oļegs Osipovs
Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 12-13 Peldētapmācība 12-13
-
ar prasmēm
18.15-19.00
Mārtiņš Gūža

Peldētapmācība 14+ Peldētapmācība 14+
-
ar prasmēm
18.15-19.00
Ludmila Smolova

baseins

Pieaugušo peldētapmācība Pieaugušo peldētapmācība
-
iesācēji
18.15-19.00
Olga Abduļina
Vietu nav

Zumba Fitness Zumba Fitness
-
18.30-19.30
Sanita Laicāne
Pieteikšanās: 67387710

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
19.00-19.40
Artjoms Šimanausks

baseins

Peldētapmācība 14+ Peldētapmācība 14+
-
ar prasmēm
19.00-19.45
Oļegs Osipovs
Vietu nav

baseins

Aerobika ūdenī Aerobika ūdenī
-
seklais gals
19.00-19.45
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
iesācēji MB
19.00-19.40
Ludmila Smolova

Vietu nav