Otrdiena

Vingrošana pieaugušajiem 55+
-
9.00-10.00
Liene Dauberga
Pieteikšanās: 67387710
Bezmaksas

baseins

Vingrošana pieaugušajiem 55+
-
9.00-10.00
Liene Dauberga
Pieteikšanās: 67387710
Bezmaksas

baseins

Peldētapmācība 6 mēn.-1 gads Peldētapmācība 6 mēn.-1 gads
-
ar vecākiem
10.00-10.40
Anna Jurčenoka
Vietu nav

baseins

Vingrošana ūdenī Vingrošana ūdenī
-
seklais gals
12.15-13.00
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Pilates & Joga Pilates & Joga
-
12.30–13.30
Barbara Medniece
Pieteikšanās: 67387710

Aerobika ūdenī grūtniecēm Aerobika ūdenī grūtniecēm
-
seklais gals
13.00-13.45
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Aerobika ūdenī senioriem Aerobika ūdenī senioriem
-
13.45-14.30
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Joga Joga
-
14.00–14.45
Barbara Medniece
Pieteikšanās: 67387710
bezmaksas

baseins

Vingrošana pieaugušajiem 55+
-
15.30-16.30
Liene Dauberga
Pieteikšanās: 67387710
Bezmaksas

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
16.00-16.45
Anastasija Ivbule

baseins

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
ar prasmēm
16.00-16.45
Oļegs Osipovs

Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 12-13 Peldētapmācība 12-13
-
ar prasmēm
16.00-16.45
Alla Fomenko

Peldētapmācība 2-3 gadi Peldētapmācība 2-3 gadi
-
ar vecākiem
16.00-16.40
Liesma Jansone-Forstmane
Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 1-2 gadi Peldētapmācība 1-2 gadi
-
ar vecākiem
16.45 - 17.25
Anastasija Ivbule

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
iesācēji MB
16.45-17.25
Alla Fomenko

Vietu nav

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
16.45-17.30
Olga Abduļina

baseins

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
iesācēji
16.45-17.30
Anna Jurčenoka

baseins

Peldētapmācība 12-13 Peldētapmācība 12-13
-
ar prasmēm
16.45-17.30
Oļegs Osipovs

baseins

Treniņš pieaugušajiem
-
17.15-18.00
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

baseins

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar vecākiem
17.30-18.10
Olga Abduļina

Vietu nav

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm MB
17.30-18.10
Liesma Jansone-Forstmane

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
ar prasmēm
17.30-18.15
Anastasija Ivbule

Vietu nav

Peldētapmācība 12-13 Peldētapmācība 12-13
-
ar prasmēm
17.30-18.15
Anna Jurčenoka

Aerobika ūdenī Aerobika ūdenī
-
seklais gals
17.30-18.15
Marita Kalniņa
Pieteikšanās: 67387710

baseins

TRX MIX TRX MIX
-
18.00-19.00
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Peldētapmācība 2-3 gadi Peldētapmācība 2-3 gadi
-
ar vecākiem
18.15-18.55
Anna Jurčenoka
Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar vecākiem
18.15-18.55
Olga Abduļina

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
18.15-19.00
Anastasija Ivbule

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
18.15-19.00
Liesma Jansone-Forstmane

Peldētapmācība 14+ Peldētapmācība 14+
-
ar prasmēm
18.15-19.00
Oļegs Osipovs

Vietu nav

baseins

AQUA Fitness AQUA Fitness
-
Dziļais gals
18.15-19.00
Alla Fomenko
Pieteikšanās: 67387710

baseins

Aerobika ūdenī grūtniecēm Aerobika ūdenī grūtniecēm
-
seklais gals
19.00-19.45
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
iesācēji MB
19.00-19.40
Olga Abduļina
Vietu nav

Pieaugušo peldētapmācība Pieaugušo peldētapmācība
-
ar prasmēm
19:00-19.45
Oļegs Osipovs

Vietu nav

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar vecākiem
19.00-19.40
Ivans Kuzņecovs

Vietu nav

baseins

Peldēšanas treniņš pieaugušajiem Peldēšanas treniņš pieaugušajiem
-
19.45-20.30
Oļegs Osipovs