Ceturtdiena

Aerobika ūdenī grūtniecēm Aerobika ūdenī grūtniecēm
-
9.15-10.00
Tatjana Gaidele
Pieteikšanās: 67387710

Aerobika ūdenī grūtniecēm Aerobika ūdenī grūtniecēm
-
10.00-10.45
Tatjana Gaidele
Pieteikšanās: 67387710

Vingrošana ūdenī Vingrošana ūdenī
-
seklais gals
10.50 - 11.35
Tatjana Gaidele
Pieteikšanās: 67387710

Vingrošana ūdenī Vingrošana ūdenī
-
seklais gals
12.15-13.00
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Aerobika ūdenī grūtniecēm Aerobika ūdenī grūtniecēm
-
seklais gals
13.00-13.45
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Aerobika ūdenī senioriem Aerobika ūdenī senioriem
-
13.45-14.30
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Peldētapmācība 1-2 gadi Peldētapmācība 1-2 gadi
-
ar vecākiem
16.00-16.40
Anastasija Ivbule
Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
ar prasmēm
16.00-16.45
Oļegs Osipovs

Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 12-13 Peldētapmācība 12-13
-
ar prasmēm
16.00-16.45
Alla Fomenko
Vietu nav

Peldētapmācība 1-2 gadi Peldētapmācība 1-2 gadi
-
ar vecākiem
16.45-17.25
Anastasija Ivbule

Vietu nav

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
16.45-17.30
Ludmila Smolova

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
iesācēji MB
16.45-17.25
Alla Fomenko

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
16.45-17.30
Olga Abduļina

baseins

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
iesācēji
16.45-17.30
Anna Jurčenoka

Vietu nav

baseins

Aerobika ūdenī bērniem Aerobika ūdenī bērniem
-
16.45-17.30
Marita Kalniņa
Pieteikšanās: 67387710

Treniņš pieaugušajiem
-
17.15-18.00
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

baseins

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar vecākiem
17.30-18.10
Olga Abduļina

Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm MB
17.30-18.10
Oļegs Osipovs

baseins

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
ar prasmēm
17.30-18.15
Anastasija Ivbule

Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 12-13 Peldētapmācība 12-13
-
ar prasmēm
17.30-18.15
Anna Jurčenoka

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
ar prasmēm
17.30-18.15
Ludmila Smolova
Vietu nav

baseins

Aerobika ūdenī Aerobika ūdenī
-
seklais gals
17.30-18.15
Marita Kalniņa
Pieteikšanās: 67387710

baseins

TRX MIX TRX MIX
-
18.00-19.00
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar vecākiem
18.15-18.55
Olga Abduļina

Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar vecākiem
18.15-18.55
Anna Jurčenoka
Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
18.15-18.55
Anastasija Ivbule

baseins

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
iesācēji
18.15-19.00
Ludmila Smolova

baseins

Peldētapmācība 14+ Peldētapmācība 14+
-
ar prasmēm
18.15-19.00
Oļegs Osipovs

Vietu nav

baseins

AQUA Fitness AQUA Fitness
-
Dziļais gals
18.15-19.00
Alla Fomenko
Pieteikšanās: 67387710

baseins

Aerobika ūdenī grūtniecēm Aerobika ūdenī grūtniecēm
-
seklais gals
19.00-19.45
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Pieaugušo peldētapmācība Pieaugušo peldētapmācība
-
ar prasmēm
19:00-19.45
Oļegs Osipovs

Joga spēkam Joga spēkam
-
19.00–20.00
Dženeta Everse
Pieteikšanās: 67387710

baseins

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar vecākiem
19.00-19.40
Ivans Kuzņecovs

Vietu nav

baseins

Peldēšanas treniņš pieaugušajiem Peldēšanas treniņš pieaugušajiem
-
19.45-20.30
Oļegs Osipovs