Pirmdiena

Body toning Body toning
-
12.15-13.10
Karīna Karalkina
Pieteikšanās: 67387710

Vingrošana ūdenī Vingrošana ūdenī
-
seklais gals
12.15-13.00
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Peldētapmācība 2-3 gadi Peldētapmācība 2-3 gadi
-
ar vecākiem
12.15-12.55
Adrija Emolīte
Vietu nav

baseins

Fitness bokss
-
12.30-13.30
Roberts Fišers
LNK Boxing
Pieteikšanās: 67387710

Aerobika ūdenī grūtniecēm Aerobika ūdenī grūtniecēm
-
13.00-13.45
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Peldētapmācība 1-2 gadi Peldētapmācība 1-2 gadi
-
ar vecākiem
13.00-13.40
Adrija Emolīte
Vietu nav

Aerobika ūdenī senioriem Aerobika ūdenī senioriem
-
13.45-14.30
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Joga Joga
-
15.15–16.00
Barbara Medniece
Pieteikšanās: 67387710
bezmaksas

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm MB
16.00-16.40
Jūlija Fadejeva

Peldētapmācība 12-13 Peldētapmācība 12-13
-
iesācēji
16.00-16.45
Mārtiņš Gūža

Peldētapmācība 2-3 gadi Peldētapmācība 2-3 gadi
-
ar vecākiem
16.45-17.25
Jūlija Fadejeva
Vietu nav

Peldētapmācība 12-13 Peldētapmācība 12-13
-
ar prasmēm
16.45-17.30
Artjoms Šimanausks

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm MB
16.45-17.25
Jūlija Ramazanova

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
16.45-17.30
Ludmila Smolova

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
iesācēji
16.45-17.30
Mārtiņš Gūža

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
ar prasmēm
16.45-17.30
Adrija Emolīte

Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
iesācēji
17.30-18.15
Artjoms Šimanausks

Funkcionālais treniņš Funkcionālais treniņš
-
Vingruma zālē
17.30-18.30
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar vecākiem
17.30-18.10
Adrija Emolīte

Vietu nav

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
17.30-18.15
Jūlija Ramazanova

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
iesācēji MB
17.30-18.10
Mārtiņš Gūža

Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
ar prasmēm LB
17.30-18.15
Jūlija Fadejeva

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar prasmēm
18.15-18.55
Adrija Emolīte

Vietu nav

AQUA Fitness AQUA Fitness
-
Dziļais gals
18.15-19.00
Jūlija Ramazanova
Pieteikšanās: 67387710

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm MB
18.15-18.55
Artjoms Šimanausks

Peldētapmācība 12-13 Peldētapmācība 12-13
-
ar prasmēm
18.15-19.00
Mārtiņš Gūža

Peldētapmācība 14+ Peldētapmācība 14+
-
ar prasmēm
18.15-19.00
Ludmila Smolova

baseins

Joga Joga
-
18.30–19.15
Jeļena Korzāne
Pieteikšanās: 67387710
bezmaksas

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
19.00-19.40
Artjoms Šimanausks

Aerobika ūdenī Aerobika ūdenī
-
seklais gals
19.00-19.45
Adelīna Priedniece
Pieteikšanās: 67387710

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
iesācēji MB
19.00-19.40
Ludmila Smolova

Vietu nav

Joga Joga
-
19.30–20.15
Jeļena Korzāne
Pieteikšanās: 67387710
bezmaksas

baseins