Sestdiena

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar prasmēm
9.15 - 9.55
Liesma Jansone-Forstmane

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
iesācēji MB
9.15-9.55
Jūlija Fadejeva
Vietu nav

AQUA Fitness AQUA Fitness
-
Dziļais gals
9.55–10.40
Tatjana Gaidele
Pieteikšanās: 67387710

baseins

Peldētapmācība 2-3 gadi Peldētapmācība 2-3 gadi
-
ar vecākiem
10.00 - 10.40
Jūlija Ramazanova
Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
10.00-10.45
Liesma Jansone-Forstmane

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
iesācēji
10.00-10.45
Jūlija Fadejeva

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar vecākiem
10:00-10:40
Olga Abduļina
Vietu nav

baseins

Aerobika ūdenī grūtniecēm Aerobika ūdenī grūtniecēm
-
10.45-11.30
Tatjana Gaidele
Pieteikšanās: 67387710

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar vecākiem
10.45-11.25
Jūlija Fadejeva
Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
iesācēji MB
10.45-11.25
Artjoms Šimanausks
Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 12-13 Peldētapmācība 12-13
-
ar prasmēm
10.45-11.30
Jūlija Ramazanova

baseins

Pieaugušo peldētapmācība Pieaugušo peldētapmācība
-
iesācēji
10:45-11:30
Olga Abduļina
Vietu nav

Peldētapmācība 2-3 gadi Peldētapmācība 2-3 gadi
-
ar vecākiem
11.30-12.10
Jūlija Fadejeva
Vietu nav

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
iesācēji MB
11.30-12.10
Liesma Jansone-Forstmane
Vietu nav

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
ar prasmēm
11.30-12.15
Jūlija Ramazanova

baseins

Peldētapmācība 12-13 Peldētapmācība 12-13
-
ar prasmēm LB
11.30-12.15
Olga Abduļina

baseins

Peldētapmācība 1-2 gadi Peldētapmācība 1-2 gadi
-
ar vecākiem
12.15-12.55
Anastasija Ivbule
Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm MB
12.15-12.55
Artjoms Šimanausks

Vingrošana ūdenī Vingrošana ūdenī
-
seklais gals
12.15-13.00
Jūlija Ramazanova
Pieteikšanās: 67387710

baseins

Peldētapmācība 4-5 gadi Peldētapmācība 4-5 gadi
-
ar prasmēm
13.00-13.40
Artjoms Šimanausks
Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm LB
13.00-13.45
Anastasija Ivbule

Peldētapmācība 9-11 gadi Peldētapmācība 9-11 gadi
-
ar prasmēm
13.00-13.45
Alla Fomenko
Vietu nav

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
iesācēji MB
13.45-14.25
Alla Fomenko

baseins

Peldētapmācība 12-13 Peldētapmācība 12-13
-
ar prasmēm LB
13.45-14.30
Anastasija Ivbule

baseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
ar prasmēm MB
14.30-15.10
Alla Fomenko
Vietu nav

Vingrošana pieaugušajiem 55+
-
15.00-16.00
Leons Gvergždis
Pieteikšanās: 67387710
Bezmaksas

baseins

Vingrošana pieaugušajiem 55+
-
15.00-16.00
Leons Gvergždis
Pieteikšanās: 67387710
Bezmaksas

baseins

Jautrās stafetes bērniem Jautrās stafetes bērniem
-
15.00-16.00
9-12 gadi LB
Pieteikšanās: 67387710

Vingrošana pieaugušajiem 55+
-
16.00-17.00
Leons Gvergždis
Pieteikšanās: 67387710
Bezmaksas

baseins

Jautrās stafetes bērniem Jautrās stafetes bērniem
-
16.00-17.00
6-8 gadi MB
Pieteikšanās: 67387710