TrenerU APRAKSTI

Adelīna Priedniece, fitnesa trenere

Ūdens aerobika pieaugušajiem
Ūdens aerobika grūtniecēm un senioriem
Fitnesa nodarbības
Izglītība:
Rīgas Stradiņa universitāte, pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības diploms, kvalifikācija – fitnesa treneris.
Kursi:
“Ūdens aerobika ar aprīkojumu” / Fitness Factory;
“Ūdens aerobika grūtniecēm” / Fitness Factory.

Agnese Gedrovica, peldēšanas trenere

Sertificēta glābēja uz ūdens
FINA – starptautiskās peldēšanas federācijas atzīta tiesnese
Peldētapmācība bērniem no 6 mēnešu vecuma
Peldētapmācība pieaugušajiem
Individuālā peldētapmācība
Izglītība:
LSPA pirmā līmeņa augstākā profesionālā izglītība, kvalifikācija – peldēšanas treneris;
B kategorijas sporta treneris peldēšanā.
Kursi:
“Peldētapmācība zīdaiņiem un pirmsskolas vecuma bērniem” / LPF;
“FINA Swimming school for Officials” / FINA sertifikāts;
“Pozitīvi risinājumi audzināšanas darbā” / Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs;
“Augstu sasniegumu treneru izglītības programma peldēšanas sporta veidos” / LPF;
“Mācību – treniņu darba plānošana, organizēšana un vadīšana mērķu sasniegšanai augstu sasniegumu sportā” / LPF;
“Mazaktīvi un slikti trenēti cilvēki tautas sportā” / LSFP;
“Baseina glābējs / SUDRABS sertifikāts” / LPGA;
“Elites peldētāju treniņu darba plānošana un īstenošana. Ungārijas peldēšanas sistēmas piemērs” / LPF;
“Tehniskie kursi – kvalifikācijā treneris” / NOC;
“Peldētāju fiziskā sagatavotība, mūsdienu pieeja un metodes” / LSFP; “Mūsdienu pieeja peldētāju ilgtermiņa apmācības sistēmā” / LPF;
“Paplašinātās pirmās palīdzības apmācība un drošības uz ūdens apmācība”.

Alla Fomenko, peldēšanas trenere

Peldētapmācība bērniem no 5 gadu vecuma
Individuālā peldētapmācība
Ūdens aerobika
Izglītība:
LSPA profesionālais maģistra grāds sporta zinātnē, kvalifikācija – peldēšanas vecākais treneris;
B kategorijas sporta treneris ūdens aerobikā.
Kursi:
“Peldināšana un peldēšanas mācīšana zīdaiņiem” / LPF;
“Peldēšanas treneru kursi “Technical Course for Coaches, swimming”” / Olimpiskās solidaritātes sertifikāts;
“Ūdens aerobika ar aprīkojumu” / Fitness Factory;
“Ūdens aerobika grūtniecēm” / Fitness Factory;
“Jauns ieskats ūdens aerobikā”/ Fitness Factory;
“Bērnu (vecumā no pusgada līdz 6 gadiem) peldētapmācības profesionālās pilnveides programma” / ILZE Fitness / OSC;
“Paplašinātās pirmās palīdzības apmācība un drošības uz ūdens apmācība”.

Anna Jurčenoka, peldēšanas trenere

Peldētapmācība bērniem no 3 gadu vecuma
Peldētapmācība pieaugušajiem
Individuālā peldētapmācība
Izglītība:
LSPA profesionālais bakalaura grāds sporta zinātnē, kvalifikācija – peldēšanas vecākais treneris un sporta skolotājs.
Kursi:
“Paplašinātās pirmās palīdzības apmācība un drošības uz ūdens apmācība”.

Barbara Medniece, jogas pasniedzēja

Joga & Pilates
Izglītība:
Mācību centrs “SPA SCHOOL”, kvalifikācija – jogas speciālists;
C kategorijas sporta speciālists fitnesā (atlētiskā vingrošana) / Sporta Izglītības aģentūra.
Kursi:
“Fitnesa treneru kvalifikācijas paaugstināšanas pilnveide” / LBFBF;
Jogas treneru kursi “International Workshop on Yoga and Indic” / DSVV;
“Fitnesa pamats – pre-pilates un pilates metodes 1. līmenis” / RSU;
“Mazā inventāra pielietošanas iespējas pilates nodarbībās” / RSU;
“Sporto vesels!” / LTTC;
“Vesela mugura kvalitatīvai dzīvei”/ LTTC;
“Praktisko iemaņu veidošana fitnesa un veselības sporta speciālistiem” / Sporta Izglītības aģentūra;
“Senioru fiziskās aktivitātes” / RSU;
“Uzturs un fiziskā slodze imūnsistēmas stiprināšanai”/ LTTC;
“Pilates metodes vingrinājumi vidējam un augstam sagatavotības līmenim” / RSU;
Jogas treneru kursi “Yoga breathingtechnique & Yoga Therapy, technical analysis and adjustment positions” / Yogaprof & PiYo studio.

Jeļena Korzāne, jogas pasniedzēja

Jogas nodarbības
Izglītība:
C kategorijas sporta speciālists ar tiesībām strādāt sporta jomā par treneri aerobikā / LTTC
Kursi:
"Cigun  vingrošanas tehnikas un metodes apgūšana"/ LAA;
"Fitness pusmūža un vecāka gadagājuma cilvēkiem"/Fitness Factory "Universal yoga"/ LAA;
"Hatha-jogas bāzes metodes apgūšana fitnesa  grupveida  nodarbību instruktoriem" / LAA;
"Joga 108-Vinjasa Asana Krama" / M. Baranovs;
"Fasciālais fitness. Miofasciālā relaksācija" / Fitness Factory.

Jūlija Ramazanova, peldēšanas trenere

Peldētapmācība bērniem no 3 gadu vecuma
Peldētapmācība pieaugušajiem
Individuālā peldētapmācība
Ūdens aerobika
Izglītība:
LSPA pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Izglītības un sporta darba speciālists” 2. kursa studente.
Kursi:
“Ūdens aerobika ar aprīkojumu” / Fitness Factory sertifikāts;
“Ūdens aerobika grūtniecēm” / Fitness Factory sertifikāts.

Juris Apters

Juris Apters, peldēšanas treneris

Peldētapmācība bērniem no 6 gadu vecuma
Peldētapmācība pieaugušajiem
Individuālā peldētapmācība
Izglītība:
LSPA profesionālais bakalaura grāds, kvalifikācija – sporta zinātne un sporta darba speciālists, smaiļošanas un kanoe vecākais treneris un rekreācijas speciālists.
Kursi:
LPGA apmācības glābējiem baseinā;
“Paplašinātās pirmās palīdzības apmācība un drošības uz ūdens apmācība”.

Kristīne Mazure, peldēšanas trenere

Peldētapmācība bērniem no 5 gadu vecuma
Peldētapmācība pieaugušajiem
Individuālā peldētapmācība
Izglītība:
LSPA augstākā profesionālā izglītība, kvalifikācija – peldēšanas vecākais treneris; B kategorijas sporta treneris peldēšanā.
Kursi:
“Peldināšana un peldēšanas mācīšana zīdaiņiem” / LPF;
“Peldēšanas treneru kursi “Technical Course for Coaches, swimming”” / Olimpiskās solidaritātes sertifikāts;
“Paplašinātās pirmās palīdzības apmācība un drošības uz ūdens apmācība”.

Ludmila Smolova, peldēšanas trenere

Peldētapmācība bērniem no 6 gadu vecuma
Peldētapmācība pieaugušajiem
Individuālā peldētapmācība
Izglītība:
LV Fiziskās kultūras institūta diploms, kvalifikācija – Fiziskās kultūras un sporta pasniedzēja; B kategorijas sporta treneris peldēšanā.
Kursi:
“Peldināšana un peldēšanas mācīšana zīdaiņiem” / LPF;
“Paplašinātās pirmās palīdzības apmācība un drošības uz ūdens apmācība”.

Mārtiņš Gūža, peldēšanas treneris

Peldētapmācība bērniem no 4 gadu vecuma
Peldētapmācība pieaugušajiem
Individuālā peldētapmācība
Izglītība:
LSPA profesionālais bakalaura grāds, kvalifikācija – Sporta veidu vecākais treneris un vadītājs sporta jomā;
B kategorijas sporta treneris peldēšanā.
Kursi:
“Elites peldētāju treniņu darba plānošana un īstenošana. Ungārijas peldēšanas sistēmas piemērs” / LPF;
“Augstu sasniegumu treneru izglītības programma peldēšanas sporta veidos” / LPF;
“Paplašinātās pirmās palīdzības apmācība un drošības uz ūdens apmācība”.

Olga Abduļina, peldēšanas trenere

Peldētapmācība bērniem no 5 gadu vecuma
Peldētapmācība pieaugušajiem
Individuālā peldētapmācība
Izglītība:
LSPA profesionālais bakalaura grāds sporta zinātnē, kvalifikācija – peldēšanas vecākais treneris un sporta skolotājs;
LSPA profesionālais maģistra grāds sporta zinātnē,  kvalifikācija – fiziskās sagatavošanas vecākais treneris.
Kursi:
“Paplašinātās pirmās palīdzības apmācība un drošības uz ūdens apmācība”.

Oļegs Osipovs, peldēšanas treneris

Peldētapmācība bērniem no 8 gadu vecuma
Peldētapmācība pieaugušajiem
Individuālā peldētapmācība
Izglītība:
LV Fiziskās kultūras institūta diploms, kvalifikācija – fiziskās audzināšanas pasniedzējs;
B kategorijas sporta treneris peldēšanā.
Kursi:
“Peldināšana un peldēšanas mācīšana zīdaiņiem” / LPF;
“Peldēšanas treneru kursi “Technical Course for Coaches, swimming”” / Olimpiskās solidaritātes sertifikāts;
“Paplašinātās pirmās palīdzības apmācība un drošības uz ūdens apmācība”.

Sandra Baglā, peldēšanas trenere

Peldētapmācība bērniem no 8 gadu vecuma
Peldētapmācība pieaugušajiem
Individuālā peldētapmācība
Ūdens aerobika
Izglītība:
LSPA pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības diploms, kvalifikācija – aerobikas ūdenī treneris;
B kategorijas sporta treneris peldēšanā;
B kategorijas sporta treneris ūdens aerobikā.
Kursi:
“Peldētapmācība zīdaiņiem un pirmsskolas vecuma bērniem” / LPF;
“Ūdens aerobikas / fitnesa meistarklase” / LTTC;
“Paplašinātās pirmās palīdzības apmācība un drošības uz ūdens apmācība”.

Santa Irbe, fitnesa trenere

Fitnesa nodarbības
Izglītība:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija – sporta zinātne, 1. kursa studente, plānotā kvalifikācija – sporta skolotājs un vecākais treneris fitnesā;
C kategorijas sporta speciālists aerobikā / LTTC.
Kursi:
"TRX STC" kvalificēta instruktore / G Fitness;
"Vispusīgā fiziskā sagatavotība" / Medsport.

Signe Bērziņa, fitnesa trenere

Funkcionālie treniņi, Zumba, Pilates
Izglītība:
C kategorijas sporta speciālists ar tiesībām strādāt sporta jomā par fitnesa treneri / Sporta Izglītības aģentūra.
Kursi:
“Fiziskās aktivitātes, maksimālais spēks un uzturs” / LTTC;
Starptautiskais Zumba sertifikāts  / LLC Zumba Fitness;
“Fiziskās aktivitātes un vingrošana grūtniecības laikā un pēcdzemdību periodā” / Ievu Kalns Fizio;
Pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programma “Mazaktīvi un slikti trenēti cilvēki tautas sportā” /  Sporta Izglītības aģentūra;
Praktiskā meistarklase „Power&Mind”, Teorētiski–praktiskā meistarklase „Vingrinājumu kustības analīze” /  LTTC;
Profesionālās pilnveides programma „Mazā inventāra pielietošanas iespējas pilates nodarbībās” / RSU; 
  Profesionālās pilnveides programma „Fitnesa pamats – pre pilates un pilates metodes 1. līmenis” / RSU;  
“Praktisko iemaņu veidošana fitnesa un veselības sporta speciālistiem” /  Sporta Izglītības aģentūra.

Viktorija Semeņuka, fitnesa trenere

Fitnesa nodarbības
Izglītība:
LSPA profesionālais bakalaura grāds, kvalifikācija – vieglatlētikas vecākais treneris un vadītājs sporta jomā.
Kursi:
“Fitnesa masāža” / Mācību centrs “Baltic Beauty School”.

BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA
6 mēneši – 4 gadi

ar pieaugušo Mazajā peldbaseinā
trenere Sinitta Mūrniece /
Agnese Gedrovica / Anna Jurčenoka / Jūlija Ramazanova

BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA
5 – 8 GADI

ar/bez pieaugušā Mazajā peldbaseinā
trenere Sinitta Mūrniece /
Ludmila Smolova / Agnese Gedrovica / Kristīne Mazure / Mārtiņš Gūža /
Alla Fomenko / Anna Jurčenoka /
Jūlija Ramazanova / Olga Abduļina

BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA
8 – 19 GADI

Lielajā peldbaseinā
trenere Agnese Gedrovica /
Kristīne Mazure / Mārtiņš Gūža /
Alla Fomenko / Sandra Baglais /
Oļegs Osipovs / Olga Abduļina /
Anna Jurčenoka / Jūlija Ramazanova / Ludmila Smolova

PIEAUGUŠO GRUPU PELDĒTAPMĀCĪBA

Lielajā peldbaseinā
trenere Agnese Gedrovica /
Sandra Baglais / Oļegs Osipovs /
Anna Jurčenoka / Jūlija Ramazanova / Ludmila Smolova

PELDĒŠANAS TRENIŅŠ PIEAUGUŠAJIEM

treneris Oļegs Osipovs

AQUA FIT

trenere Alla Fomenko

AQUA FITNESS

trenere Sandra Baglais

AQUA SLIM

trenere Jūlija Ramazanova

AQUA POWER

trenere Jūlija Ramazanova

VINGROŠANA ŪDENĪ

trenere Sandra Baglais /
trenere Adelīna Priedniece

AEROBIKA ŪDENĪ GRŪTNIECĒM

trenere Adelīna Priedniece /
trenere Alla Fomenko

AEROBIKA ŪDENĪ SENIORIEM

trenere Adelīna Priedniece

SUP FIT

trenere Adelīna Priedniece

JOGA&PILATES

trenere Barbara Medniece

MOM&BABY

trenere Adelīna Priedniece

ABS AND BUTT

trenere Viktorija Semeņuka

DANCE FITNESS

trenere Adelīna Priedniece

FAT BURNER

trenere Adelīna Priedniece

KARDIO & SPĒKS

trenere Adelīna Priedniece

TOTAL BODY WORKOUT

trenere Viktorija Semeņuka

TRX SLIM

trenere Adelīna Priedniece

Zumba

treneris Rolands Bartaševics

Close Menu