TRENIŅŠ PIEAUGUŠAJIEM

Vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi pieaugušajiem ar boksa, kikboksa elementiem. Treniņš pieaugušajiem ir vidējas intensitātes grupu nodarbība sievietēm un vīriešiem no 16 gadu vecuma ar vai bez iepriekšējas boksa treniņu pieredzes. 

Treniņš pieaugušajiemir vidējas intensitātes sabalansētas slodzes nodarbība, kas sastāv no iesildīšanās, tehnikas apguves, dažādu uzdevumu veikšanas un atsildīšanās sertificētu boksa un fitnesa treneru vadībā. Nodarbībās tiek stiprinātas visas galvenās muskuļu grupas. Regulāri treniņi palīdzēs uzlabot sirds un asinsvadu sistēmu, izturību, lokanību, vielmaiņu, veicinās svara samazināšanos. 

Treniņus vada sertificēti boksa un kikboksa treneri Roberts Fišers un Artūrs Burlakovs un fitnesa trenere Adelīna Priedniece. Vienas nodarbības ilgums 45 minūtes. Vienā nodarbībā var piedalīties ne vairāk kā 15 personas. Kopējais apmeklējums 90 minūtes, ieeja ģērbtuvēs 15 minūtes pirms nodarbības sākuma. Specializēts inventārs nav nepieciešams.

Iepriekšējs pieraksts obligāts, zvanot Klientu apkalpošanas centram, tālruņa numurs 67387710. 

Bezmaksas nodarbības tiek īstenotas Rīgas domes Labklājības departamenta finansējuma ietvaros, viena persona projekta laikā drīkst apmeklēt piecas nodarbības. 

Nodarbības tiek īstenotas sadarbībā ar profesionālu boksa klubu “LNK Boxing”.

Pirmdiena

  Otrdiena

  Trešdiena

   Ceturtdiena

   Piektdiena

    Sestdiena

     Svētdiena