Peldētapmācība 6-8 gadi

Event Timeslots (42)

Pirmdiena
-
ar prasmēm MB
16.00-16.40
Jūlija Fadejeva
Vietu nav

Pirmdiena
-
ar prasmēm MB
16.45-17.25
Jūlija Ramazanova

baseins

Pirmdiena
-
ar prasmēm LB
16.45-17.30
Ludmila Smolova

Pirmdiena
-
ar prasmēm LB
17.30-18.15
Jūlija Ramazanova

Pirmdiena
-
iesācēji MB
17.30-18.10
Mārtiņš Gūža

Vietu nav

baseins

Pirmdiena
-
ar prasmēm MB
18.15-18.55
Artjoms Šimanausks

Pirmdiena
-
ar prasmēm LB
19.00-19.40
Artjoms Šimanausks

Pirmdiena
-
iesācēji MB
19.00-19.40
Ludmila Smolova

Vietu nav

Otrdiena
-
ar prasmēm LB
16.00-16.45
Anastasija Ivbule

baseins

Otrdiena
-
iesācēji MB
16.45-17.25
Alla Fomenko

Otrdiena
-
ar prasmēm LB
16.45-17.30
Olga Abduļina

baseins

Otrdiena
-
ar prasmēm MB
17.30-18.10
Liesma Jansone-Forstmane

Otrdiena
-
ar prasmēm LB
18.15-19.00
Anastasija Ivbule

baseins

Otrdiena
-
ar prasmēm LB
18.15-19.00
Liesma Jansone-Forstmane

Otrdiena
-
iesācēji MB
19.00-19.40
Olga Abduļina

Trešdiena
-
iesācēji MB
16.00-16.40
Mārtiņš Gūža
Vietu nav

baseins

Trešdiena
-
ar prasmēm LB
16.00-16.45
Alla Fomenko
Vietu nav

baseins

Trešdiena
-
ar prasmēm MB
16.45-17.25
Jūlija Ramazanova

baseins

Trešdiena
-
iesācēji MB
17.30-18.10
Mārtiņš Gūža

Vietu nav

Trešdiena
-
ar prasmēm LB
17.30-18.15
Jūlija Ramazanova

Trešdiena
-
ar prasmēm LB
17.30-18.15
Olga Abduļina

baseins

Trešdiena
-
ar prasmēm MB
18.15-18.55
Artjoms Šimanausks

Trešdiena
-
ar prasmēm LB
19.00-19.40
Artjoms Šimanausks

baseins

Trešdiena
-
iesācēji MB
19.00-19.40
Ludmila Smolova

Vietu nav

Ceturtdiena
-
ar prasmēm LB
16.45-17.30
Ludmila Smolova

baseins

Ceturtdiena
-
iesācēji MB
16.45-17.25
Alla Fomenko

baseins

Ceturtdiena
-
ar prasmēm LB
16.45-17.30
Olga Abduļina

baseins

Ceturtdiena
-
ar prasmēm MB
17.30-18.10
Oļegs Osipovs

baseins

Ceturtdiena
-
ar prasmēm LB
18.15-18.55
Anastasija Ivbule

baseins

Piektdiena
-
ar prasmēm MB
16.00-16.40
Olga Abduļina

Piektdiena
-
iesācēji MB
16.45-17.25
Olga Abduļina

baseins

Piektdiena
-
ar prasmēm LB
16.45-17.30
Artjoms Šimanausks

Sestdiena
-
iesācēji MB
9.15-9.55
Jūlija Fadejeva
Vietu nav

Sestdiena
-
ar prasmēm LB
10.00-10.45
Liesma Jansone-Forstmane

Sestdiena
-
iesācēji MB
10.45-11.25
Artjoms Šimanausks
Vietu nav

baseins

Sestdiena
-
iesācēji MB
11.30-12.10
Liesma Jansone-Forstmane
Vietu nav

Sestdiena
-
ar prasmēm MB
12.15-12.55
Artjoms Šimanausks

Sestdiena
-
ar prasmēm LB
13.00-13.45
Anastasija Ivbule

Sestdiena
-
iesācēji MB
13.45-14.25
Alla Fomenko

baseins

Sestdiena
-
ar prasmēm MB
14.30-15.10
Alla Fomenko
Vietu nav

Svētdiena
-
ar prasmēm MB
13.00-13.40
Juris Apters
Vietu nav

Svētdiena
-
iesācēji MB
13.45-14.25
Juris Apters
Vietu nav

baseins