Trešdiena

AEROBIKA ŪDENĪ SENIORIEM AEROBIKA ŪDENĪ SENIORIEM
-
10.00-10.45
Adelīna Priedniece

AEROBIKA ŪDENĪ GRŪTNIECĒM AEROBIKA ŪDENĪ GRŪTNIECĒM
-
11.00-11.45
Adelīna Priedniece
Mazais peldbaseins

Body toning Body toning
-
12.00-13.00
Inārs Ritmanis

Vingrošana Ūdenī Vingrošana Ūdenī
-
12.15-13.00
Alla Fomenko
Lielais peldbaseins

Vingrošana Senioriem Vingrošana Senioriem
-
13.00-14.00
Adelīna Priedniece

MOM&BABY MOM&BABY
-
14.00-15.00
Adelīna Priedniece

Peldētapmācība 1-2 gadi Peldētapmācība 1-2 gadi
-
14.30-15.15
Sinitta Mūrniece
ar vecākiem
redcorner

Peldētapmācība 3-4 gadi Peldētapmācība 3-4 gadi
-
16.00-16.45
Sinitta Mūrniece
ar vecākiem
redcorner

Peldētapmācība 11-13 gadi Peldētapmācība 11-13 gadi
-
16.00-16.45
Alla Fomenko
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
16.00-16.45
Edijs Junde
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 11-13 gadi Peldētapmācība 11-13 gadi
-
16.00-16.45
Agnese Gedrovica
ar prasmēm

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
16.00-16.45
Kristīne Mazure
iesācēji
redcorner

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
16.00-16.45
Oļegs Osipovs
ar prasmēm

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
16.45-17.30
Alla Fomenko
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
16.45-17.30
Agnese Gedrovica
ar prasmēm

Peldētapmācība 11-13 gadi Peldētapmācība 11-13 gadi
-
16.45-17.30
Oļegs Osipovs
ar prasmēm

Peldētapmācība 5-6 gadi Peldētapmācība 5-6 gadi
-
16.45-17.30
Sinitta Mūrniece
bez vecākiem
redcorner

Peldētapmācība 11-13 gadi Peldētapmācība 11-13 gadi
-
16.45-17.30
Edijs Junde
iesācēji
redcorner

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
16.45-17.30
Kristīne Mazure
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
16.45-17.30
Ludmila Smolova
iesācēji

Peldētapmācība 11-13 gadi Peldētapmācība 11-13 gadi
-
17.30-18.15
Edijs Junde
ar prasmēm
redcorner

DANCE FITNESS DANCE FITNESS
-
17.30-18.30
Adelīna Priedniece

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
17.30-18.15
Alla Fomenko
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 5-6 gadi Peldētapmācība 5-6 gadi
-
17.30-18.15
Sinitta Mūrniece
ar vecākiem
redcorner

Peldētapmācība 14+ gadi Peldētapmācība 14+ gadi
-
17.30-18.15
Ludmila Smolova
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 11-13 gadi Peldētapmācība 11-13 gadi
-
17.30-18.15
Mārtiņš Gūža
iesācēji
redcorner

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
17.30-18.15
Kristīne Mazure
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 3-4 gadi Peldētapmācība 3-4 gadi
-
18.15-19.00
Agnese Gedrovica
ar vecākiem
redcorner

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
18.15-19.00
Mārtiņš Gūža
iesācēji
redcorner

Aqua Fitness Aqua Fitness
-
18:15-19.00
Sandra Baglais
Lielais peldbaseins

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
18.15-19.00
Ludmila Smolova
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 5-6 gadi Peldētapmācība 5-6 gadi
-
18.15-19.00
Edijs Junde
ar vecākiem
redcorner

Peldētapmācība 11-13 gadi Peldētapmācība 11-13 gadi
-
18.15-19.00
Oļegs Osipovs
iesācēji

Kardio & Spēks Kardio & Spēks
-
18.30-19.30
Adelīna Priedniece

Peldētapmācība 11-13 gadi Peldētapmācība 11-13 gadi
-
19.00-19.45
Kristīne Mazure
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
19.00-19.45
Sinitta Mūrniece
iesācēji
redcorner

Peldētapmācība pieaugušie Peldētapmācība pieaugušie
-
19.00-19.45
Sandra Baglais
iesācēji
redcorner

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
19.00-19.45
Mārtiņš Gūža
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 14+ gadi Peldētapmācība 14+ gadi
-
19.00-19.45
Oļegs Osipovs
ar prasmēm

Ūdens aerobika Ūdens aerobika
-
19:45-20:30
Adelīna Priedniece
Lielais peldbaseins

Peldētapmācība 14+ gadi Peldētapmācība 14+ gadi
-
19.45-20.30
Kristīne Mazure
iesācēji
redcorner

Peldētapmācība 14+ gadi Peldētapmācība 14+ gadi
-
19.45-20.30
Edijs Junde
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība pieaugušie Peldētapmācība pieaugušie
-
19.45-20.30
Oļegs Osipovs
ar prasmēm

Close Menu