Ceturtdiena

AEROBIKA ŪDENĪ GRŪTNIECĒM AEROBIKA ŪDENĪ GRŪTNIECĒM
-
09.30-10.15
Adelīna Priedniece
Mazais peldbaseins

TOTAL BODY WORKOUT TOTAL BODY WORKOUT
-
10.00-11.00
Viktorija Semeņuka

Joga&Pilates Joga&Pilates
-
12.00-13.00
Barbara Medniece

Vingrošana Ūdenī Vingrošana Ūdenī
-
12.15-13.00
Adelīna Priedniece
Lielais peldbaseins

Peldētapmācība 6. mēn.-1 gads Peldētapmācība 6. mēn.-1 gads
-
14.30-15.15
Sinitta Mūrniece
ar vecākiem
redcorner

Peldētapmācība 5-6 gadi Peldētapmācība 5-6 gadi
-
16.00-16.45
Sinitta Mūrniece
bez vecākiem
redcorner

AEROBIKA ŪDENĪ GRŪTNIECĒM AEROBIKA ŪDENĪ GRŪTNIECĒM
-
16:00-16.45
Adelīna Priedniece
Mazais peldbaseins

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
16.00-16.45
Oļegs Osipovs
iesācēji
redcorner

Peldētapmācība 11-13 gadi Peldētapmācība 11-13 gadi
-
16.00-16.45
Agnese Gedrovica
iesācēji
redcorner

Peldētapmācība 11-13 gadi Peldētapmācība 11-13 gadi
-
16.00-16.45
Ludmila Smolova
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
16.00-16.45
Alla Fomenko
ar prasmēm

Peldētapmācība 11-13 gadi Peldētapmācība 11-13 gadi
-
16.45-17.30
Mārtiņš Gūža
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
16.45-17.30
Kristīne Mazure
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
16.45-17.30
Sinitta Mūrniece
iesācēji
redcorner

Peldētapmācība 5-6 gadi Peldētapmācība 5-6 gadi
-
16.45-17.30
Agnese Gedrovica
bez vecākiem
redcorner

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
16.45-17.30
Alla Fomenko
iesācēji
redcorner

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
16.45-17.30
Ludmila Smolova
ar prasmēm LB
redcorner

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
16.45-17.30
Oļegs Osipovs
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 14+ gadi Peldētapmācība 14+ gadi
-
17.30-18.15
Kristīne Mazure
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 3-4 gadi Peldētapmācība 3-4 gadi
-
17.30-18.15
Sinitta Mūrniece
ar vecākiem
redcorner

Peldētapmācība 11-13 gadi Peldētapmācība 11-13 gadi
-
17.30-18.15
Oļegs Osipovs
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
17.30-18.15
Mārtiņš Gūža
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
17.30-18.15
Agnese Gedrovica
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
17.30-18.15
Ludmila Smolova
iesācēji

Peldētapmācība 6. mēn.-1 gads Peldētapmācība 6. mēn.-1 gads
-
18.15-19.00
Sinitta Mūrniece
ar vecākiem
redcorner

Peldētapmācība 5-6 gadi Peldētapmācība 5-6 gadi
-
18.15-19.00
Kristīne Mazure
ar vecākiem
redcorner

AQUA FIT AQUA FIT
-
18.15-19.00
Alla Fomenko
Lielais peldbaseins

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
18.15-19.00
Mārtiņš Gūža
iesācēji
redcorner

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
18.15-19.00
Agnese Gedrovica
ar prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 8-10 gadi Peldētapmācība 8-10 gadi
-
18.15-19.00
Ludmila Smolova
ar prasmēm

TOTAL BODY WORKOUT TOTAL BODY WORKOUT
-
18.30-19.30
Viktorija Semeņuka

Peldētapmācība 14+ gadi Peldētapmācība 14+ gadi
-
19.00-19.45
Oļegs Osipovs
iesācēji
redcorner

Aqua Slim Aqua Slim
-
19.00-19.45
Jūlija Ramazanova
Lielais peldbaseins

Peldētapmācība 6-8 gadi Peldētapmācība 6-8 gadi
-
19.00-19.45
Agnese Gedrovica
iesācēji
redcorner

Peldētapmācība 11-13 gadi Peldētapmācība 11-13 gadi
-
19.00-19.45
Mārtiņš Gūža
ar dažādām prasmēm
redcorner

Peldētapmācība 1-2 gadi Peldētapmācība 1-2 gadi
-
19.00-19.45
Sinitta Mūrniece
ar vecākiem
redcorner

TRX SLIM TRX SLIM
-
19.30-20.30
Inārs Ritmanis

Peldēšānas treniņš Peldēšānas treniņš
-
19.45-20.30
Oļegs Osipovs
PIEAUGUŠAJIEM
redcorner

Close Menu