Joga | Bez maksas

pasniedzēja Ilvita Kārkliņa, Jeļena Korzāne, Barbara Medniece, Tatjana Novojevska

Nodarbībā tiek stiprināti muskuļi, saites, locītavas, strādāts pie līdzsvara, lokanības, plastikas un grācijas, izmantojot jogas pozas – asanas, apzinātu elpu un mentālās relaksācijas metodes, kas palīdz atslābināt saspringumu muskuļos, pozitīvi ietekmējot koncentrēšanās spējas un emocionālo noskaņojumu. Nodarbība paredzēta sievietēm un vīriešiem jebkurā sagatavotības līmenī.

Nodarbības tiek piedāvātas klātienē un ON-LINE.

Dalības noteikumi nodarbībās klātienē – personām ar COVID-19 vakcinācijas  vai pārslimošanas sertifikātu, pie ieejas Rimi Olimpiskajā centrā uzrādot attiecīgo Covid 19 digitālā sertifikāta QR kodu un personu apliecinošs dokumentu (pase vai ID karte)

ON-LINE nodarbībā var piedalīties jebkurš interesents ar ieslēgtu kameru un sava ZOOM lietotājvārda ailē ierakstītu pilnu savu vārdu un uzvārdu. Pieslēgšanās links: https://ieej.lv/EOC_vingrosana

  • ar sava ZOOM lietotājvārda ailē ierakstītu pilnu savu vārdu un uzvārdu. Ja ielogojoties nav norādīts pilns vārds un uzvārds, tad to var labot sadaļā “Participants” pretī savam vārdam izvēloties sadaļu “More” un tad labot vārdu sadaļā “Rename”;
  • visas nodarbības laikā ar ieslēgtu video kameru;
  • vingrinājumus izpilde apzinoties savu spēju līmeni;
  • ZOOM nodarbību ID: 844 3261 9445, parole: 677160.

Šie dalības noteikumi ir izstrādāti saskaņā ar Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu!” prasībām, lai tiktu nodrošināta bezmaksas pakalpojuma “Jogas nodarbības” norise tiešsaistē.

Papildu informācija – 67387710 

Nodarbības tiek īstenotas Rīgas domes Labklājības departamenta Eiropas Sociālā fonda projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros.

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena