Sporta un atpūtas nometne bērniem “IEPELDAM VASARĀ”

Nometnes tips: Dienas, brīvā laika pavadīšanas nometne bērniem
Nometnes ilgums: 5 darba dienas
Norises vieta: “Rimi Olimpiskais centrs”, Grostonas iela 6b, Rīga
Interešu izglītības licence:  NR. DIJL-23-59-ail

5 dienu sporta un atpūtas nometnes mērķis ir nodrošināt bērniem kvalitatīvu un aktīvu laika pavadīšanu vasaras brīvdienās. Veicināt izpratni par aktīva dzīvesveida pozitīvo ietekmi uz veselību, labsajūtu un dzīves kvalitāti kopumā. Attīstīt sadarbības prasmes, iedrošināt un motivēt iekļaut fiziskās aktivitātes ikdienā.

Nometnes programmā iekļautas peldēšanas, vispārējās fiziskās sagatavotības, pludmales volejbola un citu sporta veidu nodarbības. Ceturtdienā nodarbība par drošu uzvedību pie ūdens. Nometnes noslēgumā bērni vasaras brīvdienas svinēs piepūšamajā atrakcijā un piedaloties jautrās stafetēs.

Aptuvenais dienas plāns:

9.00 Ierašanās. (Pirmdienā pedikulozes pārbaude, iepazīšanās ar treneriem, nometnes dalībniekiem, apgūsim iekšējās kārtības noteikumus.)
Rīta vingrošana (atbilstoši laikapstākļiem telpās vai sporta laukumā).
11.00 Peldētapmācības nodarbība Lielajā peldbaseinā vai Mazajā peldbaseinā (atkarīgs no peldētprasmēm).
12.30 Pusdienas.
13.00 Sporta nodarbība ārā (stafetes, komandu sports utt.). Pēc nepieciešamības -mierīgā pauze (iepazīšanās ar veselīgā dzīvesveida pamatiem, grupu darbi, izglītojošs saturs).
15.00 Launags.
15.30 Pludmales volejbols. (Otrdienā spēles un stafetes peldbaseinā, Ceturtdienā praktiskā un teorētiskā nodarbība par drošu uzvedību pie ūdens, piektdienā nometnes noslēguma svinēšana piepūšamajā atrakcijā, spēles, stafetes).
17.00 došanās uz mājām

Dalības nosacījumi:

Cena: 280,00€
Līdz 11.06. agrās rezervācijas* cena 250,00€!
* agrās rezervācijas cena 250,00€ – IZPĀRDOTS (ierobežotā daudzumā, uz katru nometni 15 vietas)

Atceļot dalību nometnē līdz 7 dienām pirms nometnes darbības sākuma, no samaksātās dalības maksas par nometni tiek ieturēti un netiek atgriezti 100,00 EUR (viens simts eiro, 00 centi). Atceļot dalību 6 dienas un vēlāk pirms nometnes darbības sākuma, kā arī gadījumos, kad nometnes laikā dalībnieks pārtrauc dalību tajā, iemaksātā dalības maksa par nometni netiek atgriezta.

Uzsākot dalību nometnē, nepieciešams iesniegt ģimenes ārsta izziņu par vispārējo veselības stāvokli (slodzes ierobežojumi utt.) ar atrunu, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un nav bijis kontaktā ar infekcijas slimniekiem vai to kontaktpersonām. Izziņa nedrīkst būt vecāka par 7 dienām.

Nometnes “IEPELDAM VASARĀ” IEKŠĒJĀS KĀRTĪBAS NOTEIKUMI

Datumu izvēle