Grupu nodarbību grafiks (lejuplādēšanai pdf) NOVEMBRIM | DECEMBRIM

Pirmdiena

Otrdiena

  • Peldētapmācība 9-11 gadi

    -

    ar prasmēm
    14.30-15.15
    Olga Abduļina
    redcorner

  • Peldētapmācība 6. mēn.-1 gads

    -

    ar vecākiem
    14.30-15.15
    Agnese Gedrovica

  • Peldētapmācība 9-11 gadi

    -

    ar prasmēm
    14.30-15.15
    Olga Abduļina
    redcorner

  • Peldētapmācība 9-11 gadi

    -

    ar prasmēm
    16.00-16.45
    Oļegs Osipovs
    redcorner

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    ar dažādām prasmēm
    16.00-16.45
    Mārtiņš Gūža

  • Peldētapmācība 12+ gadi (vakcinētiem)

    -

    ar prasmēm
    16.00-16.45
    Anastasija Ivbule
    redcorner

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    ar prasmēm
    16.45-17.30
    Anastasija Ivbule
    redcorner

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    ar prasmēm
    16.45-17.30
    Anastasija Ivbule
    redcorner

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    iesācēji
    16.45-17.30
    Mārtiņš Gūža

  • Peldētapmācība 12+ gadi (vakcinētiem)

    -

    iesācēji
    16.45-17.30
    Alla Fomenko
    redcorner

  • Peldētapmācība 9-11 gadi

    -

    iesācēji
    16.45-17.30
    Agnese Gedrovica
    redcorner

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    ar prasmēm
    17.30-18.15
    Mārtiņš Gūža
    redcorner

  • Peldētapmācība 12+ gadi (vakcinētiem)

    -

    ar prasmēm
    17.30-18.15
    Oļegs Osipovs
    redcorner

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    ar prasmēm
    17.30-18.15
    Anna Jurčenoka
    redcorner

  • Peldētapmācība 1-3 gadi

    -

    ar vecākiem
    17.30-18.15
    Agnese Gedrovica

  • Peldētapmācība 14+ gadi

    -

    ar prasmēm
    17.30-18.15
    Anastasija Ivbule
    redcorner

  • Peldētapmācība 4-5 gadi

    -

    ar vecākiem
    18.15-19.00
    Anastasija Ivbule
    redcorner

  • Peldētapmācība 4-5 gadi

    -

    ar vecākiem
    18.15-19.00
    Agnese Gedrovica

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    ar prasmēm
    18.15-19.00
    Agnese Gedrovica

  • Peldētapmācība 9-11 gadi

    -

    ar prasmēm
    18.15-19.00
    Anna Jurčenoka
    redcorner

  • Peldētapmācība 9-11 gadi

    -

    iesācēji
    18.15-19.00
    Anna Jurčenoka
    redcorner

  • Peldētapmācība 9-11 gadi

    -

    ar dažādām prasmēm
    19.00-19.45
    Mārtiņš Gūža

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    iesācēji
    19.00-19.45
    Anna Jurčenoka
    redcorner

  • Pieaugušo peldētapmācība

    -

    ar prasmēm
    19.00-19.45
    Anastasija Ivbule
    Pieteikšanās: 27875553

  • Peldētapmācība 14+ gadi

    -

    ar prasmēm
    19.00-19.45
    Oļegs Osipovs
    redcorner

  • Pieaugušo peldētapmācība

    -

    treniņš
    19.45-20.30
    Oļegs Osipovs
    Pieteikšanās: 27875553
    redcorner

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

  • Peldētapmācība 12+ gadi (vakcinētiem)

    -

    ar prasmēm
    16.45-17.30
    Sandra Baglā

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    iesācēji
    17.30-18.15
    Olga Abduļina

  • Peldētapmācība 4-5 gadi

    -

    ar vecākiem
    18.15-19.00
    Olga Abduļina

  • Peldētapmācība 4-5 gadi

    -

    ar vecākiem
    18.15-19.00
    Olga Abduļina

Sestdiena

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    ar dažādām prasmēm
    10.00-10.45
    Jūlija Ramazanova

  • Peldētapmācība 9-11 gadi

    -

    ar dažādām prasmēm
    10.45-11.30
    Jūlija Ramazanova

  • Peldētapmācība 1-3 gadi

    -

    ar vecākiem
    12.15-13.00
    Jūlija Ramazanova

  • Peldētapmācība 4-5 gadi

    -

    ar vecākiem
    13.00-13.45
    Jūlija Ramazanova

  • Peldētapmācība 4-5 gadi

    -

    ar vecākiem
    16.00-16.45
    Anastasija Ivbule

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    ar dažādām prasmēm
    16.45-17.30
    Anastasija Ivbule

  • Peldētapmācība 1-3 gadi

    -

    ar vecākiem
    17.30-18.15
    Anastasija Ivbule

  • Peldētapmācība 4-5 gadi

    -

    ar vecākiem
    18.15-19.00
    Olga Abduļina

Svētdiena

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    iesācēji
    10.00-10.45
    Agnese Gedrovica

  • Peldētapmācība 6. mēn.-1 gads

    -

    ar vecākiem
    10.45-11.30
    Agnese Gedrovica

  • Peldētapmācība 1-3 gadi

    -

    ar vecākiem
    11.30-12.15
    Agnese Gedrovica

  • Peldētapmācība 12+ gadi (vakcinētiem)

    -

    ar dažādām prasmēm
    13.00-13:45
    Agnese Gedrovica

  • Peldētapmācība 9-11 gadi

    -

    ar dažādām prasmēm
    13.45-14.30
    Agnese Gedrovica

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    ar dažādām prasmēm
    14.30-15.15
    Agnese Gedrovica

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    iesācēji
    16.00-16.45
    Anna Jurčenoka

  • Peldētapmācība 4-5 gadi

    -

    ar vecākiem
    16.45-17.30
    Anna Jurčenoka

  • Peldētapmācība 6-8 gadi

    -

    ar prasmēm
    17.30-18.15
    Anna Jurčenoka

  • Peldētapmācība 12+ gadi (vakcinētiem)

    -

    iesācēji
    18:15-19.00
    Anna Jurčenoka