FITNESS BOKSS

Vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības ar boksa, kikboksa elementiem no 16 gadiem.

Fitness bokss ir vidējas un augstas intensitātes sabalansētas slodzes nodarbība, kas sastāv no iesildīšanās, tehnikas apguves, dažādu uzdevumu veikšanas un atsildīšanās sertificēta boksa trenera vadībā. Nodarbībās tiek stiprinātas visas galvenās muskuļu grupas. Regulāri treniņi palīdzēs uzlabot sirds un asinsvadu sistēmu, izturību, lokanību, vielmaiņu, veicinās svara samazināšanos.

Nodarbības tiek īstenotas sadarbībā ar profesionālu boksa klubu “LNK Boxing”, treniņus vada sertificēts boksa un bodibildinga treneris Roberts Fišers. Vienas nodarbības ilgums 60 minūtes. Vienā nodarbībā var piedalīties ne vairāk kā 20 personas. Kopējais apmeklējums 90 minūtes, ieeja ģērbtuvēs 15 minūtes pirms nodarbības sākuma. Lai piedalītos nodarbībā, nepieciešams sporta apģērbs un apavi, ūdens pudele, ko nepieciešamības gadījumā Klientu apkalpošanas centrā var uzpildīt atkārtoti. Specializēts boksa inventārs nav nepieciešams.

Aktuālais nodarbību grafiks atrodams vietnē www.olimpiskais.lv. Iepriekšējs pieraksts obligāts, zvanot Klientu apkalpošanas centram, tālruņa numurs 67387710.

Pirmdiena

Otrdiena

  Trešdiena

  Ceturtdiena

   Piektdiena

   Sestdiena

    Svētdiena